Category Archives: Sport

Soccer,basketboll etj

Sharapova u njoh si tenistja më e mirë e vitit

Maria Sharapova meritoi çmimin e Kanalit kryesor televiziv sportiv të Amerikës ESPN. Continue reading

Enkeleda Zeko: Unë tifozja e Italisë që nuk do t’i braktis kurrë emisionet sportive

Enkeleda Zeko, gazetarja e njohur e TVSH-së, sidomos tani gjatë që gjatë EURO 2012 është edhe ikonë televizive, Continue reading

Ja kush është polakja seksi, tifiozja që po çmend Euro 2012 (Foto)

Në botëror ishte Larissa, kush nga tifozët i ka harruar format e saj që  i përdorte për t’i dhënë zemër skuadrës. Tani në evropian është Natalia Siviec Continue reading

BGT’s Beatrix Von Bourbon takes Amanda Holden’s advice and lets us ‘see more’

Beatrice Von Bourbon

Tassel hassle … Beatrice Von Bourbon’s first BGT audition drew dozens of Continue reading

Boterori 2014/ Percaktohen ndeshjet per Kombetaren e Shqiperise

U hodh sot ne Zvicer shorti per eleminatoret e Boterorit 2014, te cilat do te startojne ne shtator te vitit te ardhshem. Shqiperia ndodhet ne grupin E bashke me Norvegjine, Sllovenine, Zvicren, Qipron dhe Islanden, kundershtare qe deri diku mund te konsiderohen te pranueshem persa i perket emrit. Continue reading