Category Archives: Kulture

Ngjarje kulturore

Kodi sekret i kënaqësisë femërore

Untitled-6Dy fjalë që meshkujt urrejnë janë ‘Mos’ dhe ‘Ndalo’, por ndryshon nëse i vendosni bashkë. Continue reading

Bëhu “bishë” në shtrat!

sexKush tjetër përveçse një mashkulli mund t’ju këshillonte më mirë sesi të kënaqni mashkullin tuaj në shtrat?

Nga paraloja e deri në minutën e fundit të lojës së seksit. ne pyetëm disa ekspertë të seksit (meshkuj sigurisht) dhe zbuluam që çdo femër nëse mëson mënyrat e mëposhtme mund ta çmend ë mashkullin e saj në shtrat. Continue reading

“Gjeniu i Vogël”, në momentin e fundit i hiqet prezantimi Olta Bokës, vendoset Rudina Magjistari

largea_rudinaSpektakli i njohur i talenteve të vegjël “Gjeniu i vogël” nis edicionin e pestë të hënën në mbrëmje në TV Klan, ndërkohë që ju zbulojmë emrin përfundimtar të prezantueses së këtij edicioni, që do të jetë Rudina Magjistari. Organizatorët e këtij spektakli, ku janë në garë talentet e vegjël të muzikës, kanë menduar fillimisht ta zëvendësojnë moderatoren Suela Demiri me këngëtaren e re Olta Continue reading

Çiljeta shtatzënë, pozon nudo

ciljetanudoKufinjt e reales dhe të imagjinares njerëzit e zakonshëm nuk mund t’i thyejmë, por një gjë e tillë tashmë nuk është gjë e re për yllin shqiptar, Çiljetën, e cila shtatzënë ka realizuar një fotografi të jashtëzakonshme. Continue reading

Nudo në plazhet greke, modelja Eliada Ahmeti i josh të gjithë (foto)

eliadaahmeti-11Vajza nga Elbasani, e cila prej vitesh jeton në Greqi, fillimisht u shfaq si modele dhe me një set fotosh të cilat çmendën opinionin grek për shkak të sharmit, elegancës dhe sensualitetit që disponon ajo si femër. Eliada Ahmeti është Continue reading