Monthly Archives: July 2013

Faktorë që ndikojnë në dëshirat seksuale

faktore-qeFaktorë që ndikojnë në dëshirat tona seksuale. Continue reading

Si t’i njohim meshkujt nga gishtat e këmbëve?

gishtimNëse arrini të lexoni ashtu siç duhet shputën e partnerit tuaj, do t’i kuptoni më mirë! Continue reading

Hayley, seksi edhe në kuzhinë

hayley_seksi_edhe_ne_kuzhineAjo është fytyr qendrore e shous ,, The call centre’’ në BBC , ndërkaq ajo gjithashtu ka vendosur të pozpjë edhe në kuzhinë dhe ka treguar se edhe aty mund të jete seksi

Hayley Pearce , britanezja e re ka pozuar e zhveshur për Zoo Today . Continue reading

Vildane Zeneli: Fotot artistike nuk jane foto per ‘Playboy’

vidatEmri i saj eshte bere i njohur keto kohet e fundit edhe ketu tek ne por ne pasarelat boterore, njihet nga shume stiliste. Kjo eshte Vildane Zeneli, Vajza nga Kosova qe vec suksesit ne modelim po kerkon te gjeje suksesin edhe ne kenge. Ne nje interviste per suplementin “Summer Time” Vildania tregon se si e ka arritur suksesin ne Amerike dhe cilat jane projekte ne muzike. Continue reading