Daily Archives: December 25, 2012

Nudo në plazhet greke, modelja Eliada Ahmeti i josh të gjithë (foto)

eliadaahmeti-11Vajza nga Elbasani, e cila prej vitesh jeton në Greqi, fillimisht u shfaq si modele dhe me një set fotosh të cilat çmendën opinionin grek për shkak të sharmit, elegancës dhe sensualitetit që disponon ajo si femër. Eliada Ahmeti është Continue reading

E dini në ç’moshë femrat dinë të bëjnë seks më mirë

femrat e seksiJu meshkuj, a e keni pyetur ndonjëherë veten tek shikoni një femër të bukur kur ajo kalon pranë jush, sa e mirë mund të jetë në seks? Continue reading