Monthly Archives: November 2012

Marina Grabovari: Pse kthehem pas 30 vitesh mungesë

“Albanian Excellence” sjell në skenë këngëtaren.

Arsyet e vërteta të largimit të interpretueses së këngës fituese “Një djep në barrikadë” Continue reading

Mihrie Braha sjell “Inatin”

Mihria thotë se kjo këngë trajton një temë mjaftë të rëndësishme dhe aktuale dhe është përgatitur me mjaftë përkushtim. “Sapo kemi realizuar një këngë mjaftë të bukur me këngëtarin Labinot Rexha, e cila këngë kam përshtypjen se do të jetë një hit i radhës. Continue reading