Ronela: Isha e lidhur me Flor Mumajesin, kam vuajtur

Kengetarja Ronela Hajati ka deklaruar ne biseden me dr.Florin, mbrëmjen e së mërkurës në spektaklin “Vip Shpija” se ka qene e lidhur me Flori Mumajesin e se ka vuajtur shume.

Ronela i ka rrëfyer Dr. Florit edhe për vuajtjet që ka shkaktuar kjo lidhje e më pas ndarja. Nuk dihet se cila mund të ketë qenë arsyeja pse Ronela ka zgjedhur këtë reality për të rrëfyer një sekret të jetës së saj.

Siç dihet, pak vite më parë Ronela Hajati filloi të bashkëpunojë me studion e Flori Mumajesit, i cili në atë kohë i bëri edhe këngën “Harroje”, me të cilën Ronela konkurroi te “Kënga Magjike” dhe bëri mjaft bujë, jo vetëm për këngën, por edhe për performancën.

Në ambientet artistike në atë kohë, thuhej se Flori dhe Ronela janë lidhur bashkë, por asnjëri nuk deklaroi asnjëherë diçka publikisht. Më pas, Ronela u largua nga studioja e Florit, duke bashkëpunuar me emra të tjerë.

(Panorama Plus/PANORAMA)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s