Daily Archives: October 17, 2012

Elia Zaharia: Ja çfare e pengon martesen tone

 

E lidhur shpirtërisht me artin, ajo s’mund t’i devijojë në asnjë rast, sado pragmatist qoftë, siç ndodh edhe në intervista mediatike. Elia Zaharia është e fejuara e princit Leka Continue reading

Flasin këngëtarët: ‘Nuk i blejmë klikimet, na kontrolloni’

Pak javë më parë në spektaklin “E diela Shqiptare” u disktua dhe u paraqit një problematikë e ditur por e papublikuar më parë. Klikimet e rreme të artistëve është një trend që përdoret nga këngëtarë të ndryshëm, për të rritur Continue reading

5 muaj shtatzënë, Çiljeta udhëton në Itali për xhirimet e filmit

 

Ka udhëtuar drejt Italisë (Riccione, Emilia-Romagna) për të mbaruar xhirimet e filmit italian, të cilin ajo e kishte filluar para se të ngelë shtatzënë. Continue reading

Genta e BB5, me të tjera foto hot

 

Ish-banorja e BB5, Genta Gjalpi duket se ka një pasion të madh për fotografinë. Madje për shkak të disa fotove intime, ajo u bë një nga Continue reading

Hygerta Sako, më drejtpërdrejt se kurrë

Kështu quhet emisioni më i ri që drejton. Por nuk flet vetëm për të. Ajo rrëfen sinqerisht se nuk i heq asnjë presje “Miss Albania”-s për ndihmën që i ka dhënë në start, se sa e vuajti shkëputjen nga televizioni, Continue reading