Monthly Archives: October 2012

Eliza Dushku: 25 gjerat qe njerezit nuk dine rreth meje

Kemi lexuar shume gjera per aktoren e famshme me origjine shqiptare, Eliza Dushku. Ca me shume tani vone kur ajo ishte ne Shqiperi, ku ishte ne qender te mediave. Continue reading

Ronela: Isha e lidhur me Flor Mumajesin, kam vuajtur

Kengetarja Ronela Hajati ka deklaruar ne biseden me dr.Florin, mbrëmjen e së mërkurës në spektaklin “Vip Shpija” se ka qene e lidhur me Flori Mumajesin e se ka vuajtur shume. Continue reading

Elia Zaharia: Ja çfare e pengon martesen tone

 

E lidhur shpirtërisht me artin, ajo s’mund t’i devijojë në asnjë rast, sado pragmatist qoftë, siç ndodh edhe në intervista mediatike. Elia Zaharia është e fejuara e princit Leka Continue reading

Flasin këngëtarët: ‘Nuk i blejmë klikimet, na kontrolloni’

Pak javë më parë në spektaklin “E diela Shqiptare” u disktua dhe u paraqit një problematikë e ditur por e papublikuar më parë. Klikimet e rreme të artistëve është një trend që përdoret nga këngëtarë të ndryshëm, për të rritur Continue reading

5 muaj shtatzënë, Çiljeta udhëton në Itali për xhirimet e filmit

 

Ka udhëtuar drejt Italisë (Riccione, Emilia-Romagna) për të mbaruar xhirimet e filmit italian, të cilin ajo e kishte filluar para se të ngelë shtatzënë. Continue reading