Elda Koci harron Redon Makashin

“Miq, sapo m’u propozua dita e marteses. Po e ndaj me ju kete gezim!”. Keshtu ka shkruar ne profilin e vet te facebok Elda Koci, gazetarja qe njihet si ish-e dashura, e kengetarit te njohur, Redon Makashi, me te cilin eshte ndare, pak muaj me pare. Lidhjes se tyre disavjecare i erdhi fundi pak kohe me pare, por asnjeri prej tyre nuk deshiroi te fliste, te pakten publikisht, mbi arsyet qe i cuan ne kete vendim.

U pa, qe biondines nuk i pelqeu shume fakti, qe emri i saj po lakohej lart e poshte neper media e te pakten deri me tani, ajo ia ka dale mbane ,ta mbaje te fshehte lidhjen e re dashurore, qe eshte shfaqur ne sfond.

Mesohet se Elda aktualisht ndodhet me pushime ne jug te vendit, me te dashurin e saj te ri dhe disa persona te afert, nderkohe qe sic e shihni edhe nga deklarata e saj, ai ia paska propozuar per martese. Urime Elda! Gazeta Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s