Monthly Archives: July 2012

Beatrix Ramosaj: “Urrej meshkujt e papunë”

Këngëtarja e dashur Beatrix Ramosaj, që në shumë këngë i ka kënduar dashurisë rrëfen se ende nuk e ka takuar dashurinë, por idetë për mashkullin ideal i ka të qarta: T’i ngjajë Drake dhe kurrsesi të mos jetë i papunë. Continue reading

“Rolling Stones” feston gjysmëshekullin

Gjysmë shekulli pas koncertit të parë ‘live’ që e mbajtën në “Oxford Street” në Londër, Mick Jagger, Keith Richards dhe pjesa tjetër e “Rolling Stones” Continue reading

Adelina Tahiri: Ezeli me kërkoi numrin e telefonit, unë refuzova

Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri tregon takimin e saj me një ndër aktorët më të dashur të femrave, kryesisht atyre që ndjekin serialin e njohur “Ezel”, Continue reading

Sharapova u njoh si tenistja më e mirë e vitit

Maria Sharapova meritoi çmimin e Kanalit kryesor televiziv sportiv të Amerikës ESPN. Continue reading