Nxehtë me Rovena Stefen

Kanë ardhur ditët e nxehta, vapa na mbyti. Por, edhe më shumë nxehtë vjen kur shohim këtë foto ekskluzive në cep të pishinës së këngëtares së hiteve shqiptare, Rovena Stefa.

Mësuam se kjo foto është realizuar nga fotografi Kastriot Zhugolli në një nga pishinat afër Prishtinës. Nëse keni nxehtë kaq shumë duke parë linjat e këngëtares së njohur me bikini, atëherë ju tregojmë se ajo ju freskon me albumin e saj ‘live” që sapo ka dalë në treg.

Mësuam gjithashtu se Rovena së shpejti do të sjellë një këngë të veçantë në duet me një vajzë të vogël, e cila quhet Sala, dhe është mbesa e Adem Jasharit. /Maksim Gjokaj/Kosova Sot/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s