Monthly Archives: June 2012

Nxehtë me Rovena Stefen

Kanë ardhur ditët e nxehta, vapa na mbyti. Por, edhe më shumë nxehtë vjen kur shohim këtë foto ekskluzive në cep të pishinës së këngëtares së hiteve Continue reading

Enkeleda Zeko: Unë tifozja e Italisë që nuk do t’i braktis kurrë emisionet sportive

Enkeleda Zeko, gazetarja e njohur e TVSH-së, sidomos tani gjatë që gjatë EURO 2012 është edhe ikonë televizive, Continue reading

Ja kush është polakja seksi, tifiozja që po çmend Euro 2012 (Foto)

Në botëror ishte Larissa, kush nga tifozët i ka harruar format e saj që  i përdorte për t’i dhënë zemër skuadrës. Tani në evropian është Natalia Siviec Continue reading

BGT’s Beatrix Von Bourbon takes Amanda Holden’s advice and lets us ‘see more’

Beatrice Von Bourbon

Tassel hassle … Beatrice Von Bourbon’s first BGT audition drew dozens of Continue reading

Prostitucioni në Poloni dhe si e trajton kisha katolike

Qindra mijëra tifozë, pjesa më e madhe e të cilëve meshkuj, do të shkojnë në Poloni dhe Ukrainë gjatë Kampionatit Evropian të futbollit. Shumë prej tyre shkojnë vetëm. Kështu që kërkesa për prostitucion do të rritet. Continue reading