Monthly Archives: May 2012

Jemi një komb, kemi një gjuhë, një gjak.

Këngëtarja Elvana Gjata, e cila momentalisht është konkurrente në spektaklin “DWTS”, ka  publikuar një status ne FB, Continue reading

‘Forbes’: Ja kush janë 100 VIP-at më të pushtetshëm

Jennifer Lopez shpallet ylli më i fuqishëm në botë. Në klasifikimin e përvitshëm të revistës “Forbes”, Continue reading

Parashqevi Simaku, pas divorcit zbulon fotot topless

Prej dy dekadash u tërhoq nga skena shqiptare në kërkim të një jete më të mirë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, që deri diku edhe e gjeti. Continue reading

Kodi i Elvana Gjatës

Çfarë na ka treguar tjetër ajo?! Gjithçka, që nga rikthimi në ‘dashurinë’ e vjetër, kërcimin, tek “Balkanika Music Awards” Continue reading

Gjyste Vulaj: Jam kjo qe jam dhe s’mund te ndryshoj per qejfin e te tjereve

ImageGjyste, cfare kujtoni nga fillimet tuaja me kengen? Continue reading