Monthly Archives: February 2012

Arma rozë e Selisë Blu

Të bukura, seksi dhe protagoniste në politikë. Pasi e provoi në fushatat zgjedhore kryeministri e ka hapur lojën edhe në parti e qeveri. Nga Çiljeta Xhilaga, tek Greta Koçi, Juela Meçani, Erla Mëhilli dhe Grida Duma. Formula thotë se imazhet femërore vlejnë. Continue reading

Rita Lati, ziliqare per format e Alberies

Ato jane mikesha te mira, ndaj dhe mund t’i lejojne njera-tjetres shakate e ngacmimet. Continue reading

Dy skenarët se si Fatos Nano mund të behët President

Edi Rama i cili ishte edhe “pengesa” më e madhe e Fatos Nanos drejt rrugës së Pallatit të Brigadave duket se i ka lënë rrugë të lirë ëndrrës së Fatos Nanos Continue reading

Emma Marrone. Sanremo 2012. Non è l’inferno. Prima serata.

Sofia e “Zonë e Lirë”: Bukuroshet në studio ua japin vetë numrat politikanëve

Sa herë e keni pyetur veten se ç’ndodh në të vërtetë në studion më të lirë të televizioneve shqiptare…Besojmë e keni kuptuar që e kemi fjalën për “Zonë e Lirë”, një nga emisionet më të ndjekura në Shqipëri Continue reading