Kujdes.Vetem mbi moshen 18 vjeç

sexy-girl-2-500x375Fotot qe jane në vazhdim nuk duhen paragjykuar dhe të mos shikohen nga mosha nën 18 vjeç Continue reading

Image

Vetem per ju

sexygirlgiltters

Image

Mos u mendo….

sexygirl

Me këtë kalendar, i harroni takimet?! (Foto HOT…)

me-k-euml-t-euml-kalendar-i-harroni-takimet-foto_hdAgjencia e modës nga Paraguai edhe këtë vit bëri kalendarin me modelet e saj më të bukura.

Tema e kalendarit të këtij viti ka të bëjë me kampionatin botëror të futbollit që mbahet në Brazil. Kalendari është shumë i “nxehtë”, i “rrezikshëm” për të qenë i saktë me Continue reading

Hot foto

cc13

Fotot Seksi Continue reading